Caba Grup Kurumsal

Buradasınız:

Başkanın Mesajı

Ticaretin içinden gelen ve ticaretle büyüyen bir aileden gelmenin avantajlarını şimdiye kadar hep hissettik. Ticari terbiyemizi Rahmetli babamız Sayın Mehmet Reşat Balyen (Ruhu şad olsun) sayesinde edindik. Diğer bir deyişle, ticaretin içinden geldik; ticareti yaşayarak öğrendik.

Silvan da doğduk ve iş hayatımıza doğduğumuz topraklarda başladık. Kısa süre sonra Diyarbakır’a yerleştik, burada gayretli ve fedakar bir biçimde çalıştık. Hedeflerimiz doğrultusunda emin ve sağlam adımlarla, hakikatten şaşmadan, kimsenin gönlüne göre konuşmadan yürüdük. Yorganımızın uzunluğu ile ayağımızın uzunluğuna dikkat ederek, yalnızca doğru bildiğimize sarılarak bu noktaya geldik. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında inşaat, enerji ve turizm alanlarında başarılı projeleri hayata geçirdik ve geçirmeye de devam ediyoruz…

Büyüyen iş hacmine kayıtsız kalmadık, hedeflediğimiz konum ve büyüklüğe ulaşmak için Ankara’ya yerleştik. Daha entegre ve kurumsal bir yapı oluşturduk ve oluşturmaya devam edeceğiz. CABA’nın büyümesinde ve kurumsallaşmasında emeği geçen tüm çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyorum.

Ben ve abim; babamızın bize çizdiği yolda ahlaklı, onurlu ve dürüst bir CABA olarak, çalışanlarımızla beraber yolumuza devam edeceğimize söz veriyoruz.

Cahit BALYEN
Yönetim Kurulu Başkanı